fbpx

Papildaprīkojums

Navigatorā Tomtom VIA 62 EU iebūvētās vairāku Eiropas valstu kartes ļauj bez problēmām pārvietoties pa visiem Eiropas autoceļiem. Jebkura vieta, kur Jūs gribētu doties, būs nodrošināta ar karti, kas ļaus pilnībā izbaudīt pārvietošanās brīvību Šengenas zonā. Mūža bezmaksas atjauninājumi.
Jūsu rīcībā būs gandrīz neierobežots atjauninājumu daudzums, kas ļaus saņemt visaktuālāko informāciju par ceļiem un satiksmes organizāciju visās vietās, kuras ietilpst karšu pārklājumā.

  • Cybex bērnu sēdeklītis bērniem vecumā no 2 gadiem līdz 4 gadiem (viens no drošākajiem bērnu sēdeklīšiem, ADAC tests)
  • Bērnu sēdekītis (paliktnis) no 5 gadu veuma līdz 8 gadu vecumam

Piedāvājam iznomāt jumta reliņus un jumta kastes. Ietilpīga jumta kaste Nuemann XX Line. Iekšējais garums – 2,0m, augstums 0,4m, platums 0,9m. Kopējais tilpums 650 litri. Maksimālais slēpju pāru skaits 6 līdz 8.” Jumta kastes nomas maksa – 4,00 EUR/dienā. Jumta reliņu nomas maksa -2,00 EUR/dienā. Kastes un reliņu noma No 10 līdz 20 dienām – par periodu 60,00 EUR.

Piedāvājam iznomāt ķēdes riepām. Ja plānojiet braukt uz kalniem, iesakam, laicīgi noskaidrot vai šajā reģionā nav nepieciešamība pēc riepu ķēdēm, sliktu laikapstākļu gadījumā. Lētāk ir iznomāt ķēdes riepām līdzi, nekā piespiedu kārtā iegādāties uz vietas. Nomas maksa- 3,00 EUR/dienā. No 10 līdz 20 dienām – par periodu 30,00 EUR

Saņemot pieteikumu, mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.

Mūsu mērķis ir sniegt klientam vajadzīgo servisu vislabākajā kvalitātē un visērtākajā veidā, tādēļ klients ir mūsu uzņēmuma galvenā prioritāte. Rezervācija, tehniskais atbalsts, atbildes uz jautājumiem – to visu nodrošinām septiņas dienas nedēļā.

KONTAKTI